tr

Eceabat Şehirler Arası Nakliyat

07.07.2024
18
Eceabat Şehirler Arası Nakliyat

Eceabat Şehi̇rler Arasi Nakli̇yat

Eceabat Şehirler Arası Nakliyat

Atasoy Eceabat Şehirler Arası Nakliyat

Nakliye süreci her ne kadar eşya sahipleri tarafından soru işaretiyle dolu, kaygılı bir süreç olsa da yılların verdiği tecrübe ve kurumsal disiplinle Eceabat’ta müşterilerimizin gönül rahatlığıyla nakliye işleminin gerçekleştirilmesine Atasoy Nakliyat olarak öncülük ediyoruz. Bu yazımızda sürecin nasıl gerçekleştiğine dair siz değerli müşterilerimize kılavuzluk edecek bilgileri aşağıdaki açıklamadan bulabilirsiniz.

Eceabat Şehirler Arası Nakliyat

Ülkemizin değerli şehirlerinden biri olan Çanakkale’nin Eceabat ilçesinde donanımlı ve sağlam taşıma filosuyla müşterilerimizin gözü gibi baktığı eşyalarını güvenle taşıyoruz. Çanakkale’nin çeşitli ulaşım güzergahlarını kullanarak en hızlı şekilde eşyalarınızı sağ salim size ulaştırıyoruz. Gerek müşterilerimizin memnuniyeti gerekse de taşıma sigortasıyla size sunduğumuz şehirlerarası nakliyat hizmetini Atasoy Nakliyat olarak her geçen gün ileri taşımaya devam ediyoruz.

Eceabat Şehirler Arası Nakliyat Eşyaların Hazırlanması

Eşyalarınızı taşıma için hazırlarken eşyaların yapısına ve dokusuna zarar vermeden en özenli paketlemeyi yaparak Çanakkale Eceabat evden eve taşıma eşyaların hazırlanması noktasında doğru adrestesiniz. Atasoy Nakliyat olarak taşıma işleminden önce siz müşterilerimizin hassasiyetleri dinlenerek mümkün olduğunca en pratik ve doğru paketlemeyi yaparak süreci kolaylaştırmaktayız. Bu konuda müşterilerimizin kendi talebi doğrultusunda paketleme yapmak istediği bazı özel eşyaların önceden hazırlanması, hem müşterilerimiz için hem de bizler için süreci daha kolay hale getirecektir.

Eşyaların dikkatli şekilde hazırlanması sonrası yine müşterilerimizin talebi doğrultusunda doğru kategorizeyi yaparak hangi eşyanın nereye yerleştirileceği hususunda planlı bir taşıma önceliklerimiz arasındadır. Böylelikle evinizi kurarken yerleşme ve normal hayat rutinine dönme süreciniz daha hızlı gerçekleşmiş olacaktır. Eşyaların yüklemesi sonrası nereye ve ne zaman teslim edileceği de belirtildikten sonra arkanıza yaslanarak huzur dolu bir bekleyişe geçebilirsiniz. Bütün bu bahsettiğimiz süreci rahatlıkla geçirebilmek için yapmanız gereken tek şey Atasoy Nakliyat ile iletişime geçmenizdir.

Eceabat Şehirler Arası Nakliyat & Asansörle Taşıma

Atasoy Nakliyat olarak Çanakkale ilimizde Eceabat ilçesinde kat sayısının yüksekliği fark edilmeksizin son teknoloji sistemlerimizle asansörle evden eve nakliyatta güvenilir taşımacılıkla en inovatif taşıma yöntemlerinizi siz müşterilerimizin hizmetine sunuyoruz.

Eceabat  Şehirler Arası Nakliyat Firmaları

Eceabat’ta nakliyat hizmeti veren birçok şehirlerarası nakliyat firmalarının alışılagelmiş yöntemlerinden farklı olarak günümüz koşullarına uygun taşımacılıkla bu sektöre liderlik yapmaktayız.

Eceabat Şehirler Arası Nakliyat Fiyatları

Atasoy Nakliyat olarak bütün bu teknolojiyle entegre ve güvenli hizmetimizi siz müşterilerimize uygun fiyatlandırma seçenekleriyle sunmaktayız. Fiyatlandırma noktasında eşyaların fiziki durumu, yol ve güzergahlar, bulunduğu kat gibi durumlar göz önünde bulundurularak sizlere doğru ve güvenilir bütçelendirmeyi yapıyoruz. Şehirlerarası nakliyat fiyatlarında müşteri öncelikli fırsatlarımız mevcuttur.

Eceabat Şehirler Arası Nakliyat Parça Eşya Taşıma

Siz değerli müşterilerimizin talepleri doğrultusunda sadece ev ve ofis değil aynı zamanda çeşitli parça eşyalarınızı da aynı özen, güven ve hassasiyetle ulaştırılması gereken noktaya sağ salim ulaştırarak Atasoy Nakliyat olarak şehirlerarası parça eşya taşımada sizleri memnun etmeye devam ediyoruz.

Eceabat Şehirler Arası Nakliyat Eşya Güvenirliliği ve Sigorta

Atasoy Nakliyat olarak maddi değeri ne olduğu fark etmeksizin bütün eşyalarınızı özenle taşıyıp eşyalarınızı yol sigortası vasıtasıyla güvence vererek sizlere gerekli hizmeti veriyoruz.  

Taşınırken Nelere Dikkat Edilmeli?

 • Taşınmaya karar verdiğinizde ilk olarak Atasoy Nakliyat ile iletişime geçip gerekli taşınma bilgilerinizi paylaşmalı.
 • Taşınma öncesinde Atasoy Nakliyat olarak size sunduğumuz ücretsiz ekspertiz hizmetinden faydalanarak veya ev ve eşyaların görsel materyalleri bizlerle paylaşılarak taşınma planının kolayca hazırlanması sağlanmalı.
 • Taşınma süreci netleştirildiğinde Atasoy Nakliyat olarak tavsiyelerimiz doğrultusunda yapmanız gerekenler sizlere aktarılıyor. Siz müşterilerimiz müsait olduğunuz zaman dilimini önceden bizlerle paylaştıktan sonra sizler için en doğru planlamayı yapıp süreci sizlere aktararak haberdar ediyoruz. Bu süreçte müşterilerimiz varsa yapmak istediği paketlemeleri önceden hazırlayarak süreci hızlandırabilir. (Müşterilerimizin kendisinin yaptığı paketlemeler göz önünde bulundurularak indirimli fiyat uygulanmaktadır)
 • Eşyaların nasıl yerleştirileceği bilgisi taşınmadan önce bildirilmesi, taşınma sürecini hızlandırmaktadır.

Sık Sorulanlar

Şehirlerarası nakliyatta fiyatlar neye göre belirlenmektedir?

Taşınacak olan eşyanın miktar, ağırlık, teslim edileceği nokta, kat bilgisi ve yol süresi hesaplanarak fiyat belirlenir.

Eşyalarımı taşırken yeni ev veya ofiste yer kalmadığında ne yapmalıyım?

 • Eşyalarınızın fazla olması durumunda belli bir ücret dahilinde Atasoy Nakliyat olarak sizlere sunmuş olduğumuz güvenceli depolarda eşyalarınızı istediğiniz müddetçe muhafaza etmekteyiz. Nakliyat için bizleri tercih eden müşterilerimizin depo için tercih etmesi durumunda ayrıca indirim yapılmaktadır.

Gerek Atasoy Nakliyat olarak göstermiş olduğumuz özen gerekse de yaptığımız yol sigortasıyla eşyalarınızı gönül rahatlığıyla bizlere emanet edebilirsiniz.

  • Taşındığım yeni binada yük asansörü yok ne yapmalıyım?

Atasoy Nakliyat olarak güçlü ve teknolojik asansör hizmetimizle eşyalarınızı kat fark etmeksizin taşıma hizmeti vermekteyiz.

  • Mobilyaları vs. söküyor musunuz?

Atasoy Nakliyat olarak sökülmesini gerekli gördüğümüz bütün eşyalar sökülüp doğruca paketlenerek taşınır.

  • Beyaz eşyalar nasıl taşınır?

Beyaz eşyalarınız tesisatçı ihtiyacı duyulmadan Atasoy Nakliyat tarafından sökülerek taşınır. Çamaşır makinasının taşınması sırasında motor makinasının zarar görmemesi adına mevcut koruma vidaları bulundurmalıdır.  (Buzdolabının 1 gün önceden çıkarılması gerekmektedir).